iSłupca – portal lokalny

Wydawało się, że nie da się już zmarnować tak ogromnej przewagi. A jednak!

Siatkarze SPS Słupca we własnej hali sportowej przegrali z ekipą Trefla Lębork. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. Mecz obfitował w emocje i przyniósł wiele wrażeń kibicom, nawet jeśli zakończył się dość sporą porażką naszych.

Co się działo podczas meczu SPS Słupca i Trefla Lębork?

Warto przypomnieć, że nasi siatkarze z SPS Słupca do meczu przystąpili po dłuższej przerwie w rozgrywkach ligowych. Stało się tak, ponieważ przerwa została na nich wymuszona przez obowiązkową kwarantannę. Przyjezdni zaczęli swój mecz z wysokiej nuty i naprawdę imponowali swoją skutecznością i siłą stosowanych zagrywek. Także drugi set należał do przyjezdnych. Wydawałoby się, że tak będzie z trzecim, zwłaszcza, że Trefla Lębork zdobył aż dziewięciopunktową przewagę. Zawodnicy SPS Słupca nie tylko nadrobili ten wynik, ale też wygrali ten set. Czwarty jednak ponownie przegrali, kończąc cały mecz wynikiem 3:1 dla Trefla Lębork. Następny mecz już 14 listopada, odbędzie się on na wyjeździe.